SON DAKİKA

Genel Merkez Yönetim Kurulu 18-19 Şubat'ta Toplanıyor
  Top
  İFTAR YEMEĞİMİZDE FUTBOL KONUŞULDU..
  Geleneksel olarak düzenlemekte olduğumuz İftar yemeğimiz Bağlarbaşı Tesislerinde yapıldı.
  Protokol Üyeleri,Kulüp Başkanları Yönetim Kurulumuz ,Antrenörlerimiz ve konuklarımız ile eşlerininde katıldığı iftar yemeğimiz samimi bir ortamda gerçekleşti.
  İftar yemeğimiz Din görevlisi Halit İşdar'ın okuduğu dua ile açıldı.Yemeğin sorasında yine Halıt İşdar'ın okuduğu dua ve Şube Başkanımız Alaaddin Naganlu'nun teşekkür konuşması ile son buldu.
  Yemekten sonra davetliler samimi sohbetler yaptılar. genellikle Futbol'un konuşulduğu yemekte çeşitli görüşler dile getirildi. 
  İftar Yemeğimize Muğla Büyükşehir Belediyesi Turizm Gençlik ve Spor Daire Başkanı Ali İnan, Valilik Özel Kalem Müdürü Baki Gencel, TASKK Yönetim Kurulu Üyesi ve Muğla ASKF Başkanı Mehmet Top,Futbol İl Temsilcisi Ali Karakaya, İl Hakem Kurulu Başkanı Ceyhun Güngör, Futbol Saha Komiserleri Derneği Başkanı Ü.Sefa Girgin, ASKF Genel Sekreteri Mustafa Yandık, Muğlaspor Kulubü Başkanı Haluk Beyimoğlu,Büyükşehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cem Kaytan, Düğerek Güneşspor Kulubü Başkanı üyemiz Şahin Kırkan,Saburhanespor Kulubü Başkanı Hüseyin Çelebi,Muğlasporlu Futbolcular Dayanışma Derneği ve TÜFAD Divan Kurulu Başkanı Üyemiz Abdurrahman Uçar , Muğlaspor Teknik Sorumlusu Üyemiz Egemen Urhan,Muğlaspor Menajeri üyemiz Özcan Öz, ile üye antrenörlerimiz ve davetliler katıldı.
  Tüm Konuklarımıza katılımları için teşekkür ederiz.
  TÜFAD Muğla Şubesi
  Bu yazı 723 kere okundu.


  • Site Yorum

  Habere Yapılan Toplam 0 Yorumu Göster

  Bir yorum bırak

  

   

   


  ADRES
  Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği Muğla Şubesi
  Turgut Reis cad. Seyfi Ülkümen İşhanı No: 7/103 Muğla

  İLETİŞİM
  Tel:
  +90 252 252 11 29
  Faks: +90 252 212 59 10
  E-mail: [email protected]

   

  ÜYELİK
  Dernek Üyeliği
  Üye Aidatları