SON DAKİKA

Genel Merkez Yönetim Kurulu 18-19 Şubat'ta Toplanıyor
  Top
  ASKF BAŞKANLAR KURULU TOPLANTISI YAPILDI Muğla ASKF tarağından her futbol sezonu öncesi yapılan geleneksel Başkanlar Kurulu toplantısı yapıldı. Muğla ASKF’nın Akyol mahallesindeki  hizmet binası toplantı salonunda yapılan başkanlar kurulu toplantısına kulüplerin ilgisi yüksekti. Yapılan konuşmalarda FETÖ örgütü tarafından düzenlenen başarısız darbe girişimi bir kez daha kınanırken, konuşmacılar bu yolda kendini feda eden şehitleri saygı ile andı.

  Toplantıya  Kulüp başkan ve temsilcilerinin yanı sıra Muğla Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Serkan Öçalmaz, İl Müdürlüğü Şube Müdürlerinden Devrim Karakuş ve Nihat Ekinciler, Muğla Büyükşehir Belediyesi Turizm ve Spor Dairesi Başkanı Ali İnan, Tüfad Genel Merkez Genel Sekreteri ve Muğla Şubesi Başkanı Alaaddin Naganlu,Muğla İl Hakem Kurulu Başkanı Ceyhun Güngör, Futbol İl Disiplin Kurulu Başkanı Av. Musa Doğan, Muğla Saha Komiserleri Derneği Muğla Şube Başkanı Ümit Sefa Girgin, Federasyon Yönetim, Denetim, Disiplin, Onur Kurulu üyeleri ile İlçe Temsilcileri hazır bulundu.

  Toplantıda söz alan TÜFAD Genel sekreteri ve Muğla Şubesi Başkanı Alaaddin Naganlu sporun antrenörler,hakemler,sporcular ve yöneticilerin ortak çalışması durumunda daha ileriye gideceğinden söz ederek, liglerin başlamasından önce temsilcilerle sorunların birebir konuşulması gerektiğini söyledi.

  Bu yazı 1843 kere okundu.


  • Site Yorum

  Habere Yapılan Toplam 0 Yorumu Göster

  Bir yorum bırak

  

   

   


  ADRES
  Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği Muğla Şubesi
  Turgut Reis cad. Seyfi Ülkümen İşhanı No: 7/103 Muğla

  İLETİŞİM
  Tel:
  +90 252 252 11 29
  Faks: +90 252 212 59 10
  E-mail: [email protected]

   

  ÜYELİK
  Dernek Üyeliği
  Üye Aidatları