SON DAKİKA

Manchester United 4-1 Medipol Başakşehir FK
  Top
  TÜFAD' a Büyük Övgü Türkiye Futbol Federasyonunun destekleriyle Derneğimiz tarafından 8-10 Ocak 2018 tarihinde Antalya'da gerçekleştirilen  24.Uluslararası Pro Lisans Antrenör gelişim semineri başarıyla sonuçlandı.
  Bir çok ulusal TV kanallarında naklen yayınlanan ,aynı zamanda  basınımız tarafından oldukça fazla yer verilen Seminer,katılımcılar ve izleyiler tarafından büyük övgü aldı. Açılışta Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan, TFF Onursal Başkanı olan ve UEFA 1. Asbaşkanlığı ile FIFA İcra komitesi üyeliği yapan Şenes Erzik,Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel,TFF Başkan Vekili Ali Dürüst, TFF Yönetim ve İcra Kurulu Üyesi TASKK Genel Başkanı Ali Düşmez, TFF Yönetim Kurulu üyesi Fuat Guguloğlu,TFF Genel Sekreteri Kadir Kardaş ve Avrupa Futbol Antrenörleri Dernekleri Birliği (AEFCA) Başkanı Walter Gagg hazır bulundular
  Yerli teknik adamlarımız yanında, Hollanda,Litvanya,Fransa,Kosova ve Katar'dan gelen teknik adamlar ve davetlilerle birlikte yaklaşık 1200 kişinin takip ettiği seminerde alanında uzman yerli ve yabancı eğitimciler ve panelistler dikkatle izlendi.
  TRT Spor'un deneyimli spikeri  Levent Özçelik'in mükemmel sunumuyla gerçekleşen seminerde A Milli Takım Teknik Direktörü Mircea Lucescu ,yerli teknik direktörlerimiz Şenol Güneş ve Abdullah Avcı heyecanla ve dikkatle izlenen birer sunum gerçekleştirdiler.
  Ülkemizde başarıyla top koşturan dünyaca ünlü futbolcular Beşiktaş'lı Pepe, Antalyaspor'lu Eto'o ve Sivassporlu Kone'  A Spor Yayın koordinatörü Serkan Korkmaz'ın Moderatörlüğünde "Yıldız Futbolcu Gözüyle Türk ve Avrupalı Antrenör" konulu paneli gerçekleştirdiler ve çok önemli açıklamalar yaptılar.
   "Türk Antrenörlerinin Başarı Endeksi" konulu  panelde ise Teknik Direktörler Aykut Kocaman ve Mehmet Özdilek , Milliyet Gazetesi Spor Müdürü Tayfun Bayındır ile Hürriyet Gazetesi Spor Müdürü Mehmet Arslan'ın sorularını yanıtladılar.
  "Türk Futbolundaki Sorunlar ve Çözüm Önerileri " konulu panelde ise Teknik Direktör Yücel İldiz,Alanyaspor'un Milli Futbolcusu Emre Akbaba, Sivasspor Başkanı Mecnun Otyakmaz Moderatör Beinsports sunucusu Nazlı Canyurt'un sorularını yanıtladılar ve görüşlerini dile getirdiler.
  Bunun yanı sıra alanında uzman olan yerli,yabancı Akademisyen ve Teknik Adamlar birer sunum gerçekleştirdiler.
  Tüm Kesimler tarafından büyük övgü alan seminerin kapanış Konuşmasını Yapan Genel Başkanımız İsmail DİLBER, başta TFF Başkanı Yıldırım Demirören,FGD Tolunay Kafkas ve Eğitim Müdürü Yücel Uyar olmak üzere seminerin başarıyla sonuçlanmasına destek veren tüm kişi ve kuruluşlara teşekkür etti.
  Bu yazı 2342 kere okundu.


  • Site Yorum

  Habere Yapılan Toplam 0 Yorumu Göster

  Bir yorum bırak

  

   

   


  ADRES
  Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği Muğla Şubesi
  Turgut Reis cad. Seyfi Ülkümen İşhanı No: 7/103 Muğla

  İLETİŞİM
  Tel:
  +90 252 252 11 29
  Faks: +90 252 212 59 10
  E-mail: [email protected]

   

  ÜYELİK
  Dernek Üyeliği
  Üye Aidatları