SON DAKİKA

19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramımızın 101. Yılı Kutlu Olsun.
  Top
  BAŞARILI ANTRENÖRLER ÖDÜLLERİNİ ALDI
  Şubemizce geleneksel olarak düzenlenmekte olan "Başarılı Antrenörler Ödül Töreni" (2016-2017 ve 2017-2018 Sezonu) 26 Temmuz 2018 Perşembe günü 10. Olağan Genel Kurulumuzun bitiminden hemen sonra Muğla CNS Tesislerinde yapıldı. 
  Yönetim Kurulumuzun aldığı karar uyarınca Şubemizin kuruluşundan beri uygulanmakta olan kriterler doğrultusunda tespit edilen Antrenörlerimiz ödüllerini törenle aldılar.
  Törene Menteşe Belediye Başkanımız Bahattin Gümüş,Başkan Yrd. Levent Ünver,BB.Gençlik ve spor Şube Müdürü İbrahim Cumhur Sirkeci, TASKK Eğitim Sekreteri Muğla ASKF Başkanı Mehmet Top, TÜFAD Genel Merkez Yön.Krl.Üyesi Denizli Şube Başkanı Bülent Fil, Menteşe Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Serkan Paçalı,Futbol İl Temsilcisi Ali Karakaya,İl Hakem kurulu Yön.Krl. Üyesi Fatih Ocak,ASKF Genel Sekreteri Mustafa Yandık, Türkiye Saha Komiserleri Derneği Gn. Mrk.Yönetim Kurulu Üyesi Muğla Şube Başkanı Ümit Sefa Girgin,Muğla Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Süleyman Akbulut,Büyüksehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cem Kaytan, Muğlaspor Kulüp Başkanı Erol Kapiz,Belediye meclis üyeleri,bazı amatör kulüplerimizin başkanları ve yöneticileri,Antrenörlerimiz,eşleri ve yakınları ile davetliler katıldı.
  Ödül alan Antrenörlerimizi tebrik eder, törenimizi onurlandıran konuklarımıza teşekkür ederiz.
  YÖNETİM KURULU
  Bu yazı 1092 kere okundu.


  • Site Yorum

  Habere Yapılan Toplam 0 Yorumu Göster

  Bir yorum bırak

  

   

   


  ADRES
  Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği Muğla Şubesi
  Turgut Reis cad. Seyfi Ülkümen İşhanı No: 7/103 Muğla

  İLETİŞİM
  Tel:
  +90 252 252 11 29
  Faks: +90 252 212 59 10
  E-mail: [email protected]

   

  ÜYELİK
  Dernek Üyeliği
  Üye Aidatları